Wyciskarka HUROM HT KREMOWA

45B2-970C4_20160405100247

Nowy produkt

1 890,00 zł brutto

-300,00 zł

2 190,00 zł brutto

Opis

Łatwość obsługi 5/5
Łatwość czyszczenia: 5/5
Gęste soki / musy Tak (dodatkowe sito)
Sorbety / kruszenie lodu NIE
Wyciska sok z trawy TAK
Ilość soku w pojemniku 500 ml
Rozmiar otworu wsadowego 3 x 4 cm
Prędkość obrotowa 40 obr / min
Moc 150 W
Waga 6,1 kg
Wymiary (dł x szer x wys) 25 x 19 x 41 cm
Gwarancja silnik / części 10 lat / 2 lata
Technologia wyciskania ionowa jednoślimakowa

Więcej informacji

Darmowa dostawa w Warszawie w ciągu 6 godzin!

Dotyczy zamówień zakupionych i opłaconych do godziny 16.00.

Wniesienie i pełny instruktaż gratis!

 

Innowacyjna wyciskarka HUROM HT

10 lat gwarancji!

Nowa wyciskarka marki Hurom. Jeszcze bardziej nowoczesny design oraz gama kolorystyczna sprawi, że to urządzenie wspaniale skomponuje się z każdą kuchnią. HT jest wyposażony w nowy wałek ślimakowy posiadający dwa skrzydła stworzone z GE ULTEMU. Dzięki temu wszystkie składniki są dokładniej miażdżone co sprawia, że pozyskujemy więcej soku niż w innych modelach wyciskarek.

Korek niekapek (zatyczka wylotu soku) jest wspaniałym udogodnieniem, pozwala na przygotowanie soku z różnych składników. Mieszanie występuje już w misie urządzenia. Dodatkowo dzięki miarce na ściance misy dokładnie wiemy ile soku przygotowaliśmy. W HT z łatwością przygotujemy wspaniałe soki, mleko sojowe, mleko orzechowe, a także potrawy dla dzieci.

W wyciskarce HUROM HT misa została wyposażona w specjalna manetkę dzięki której w łatwy sposób możemy regulować konsystencję soku. Teraz w szybki sposób przygotujemy zarówno klarowny pyszny sok, jak również zdrowy sok zawierający delikatny miąższ.

 

 

Soki wyciskane dzięki wyciskarce Hurom HT są nazywane sokami żywymi. Bardzo mała liczba obrotów (40 obr./min.) sprawia, że pozyskiwany sok posiada bardzo dużo witamin i enzymów, a pulpa jest dokładniej odciśnięta.

Bardzo cicha praca urządzenia sprawi, że możemy przygotować sok o każdej porze dnia. Brak skręcanych elementów pozwoli każdemu w łatwy i przyjemny sposób korzystać z wyciskarki HUROM.

HUROM HT posiada 2 sita. Te z mniejszymi oczkami jest idealne do wyciskania soków z warzyw i owoców, a także ziół i liści. Sito z większymi oczkami doskonale sprawdzi się w przygotowaniu koktajli, musów czy bazy do zup.

 

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ

 

Opinie

Napisz opinię

Wyciskarka HUROM HT KREMOWA

Wyciskarka HUROM HT KREMOWA